witaj nazywam się

Dominika
Drewniak

Założycielka i właścicielka Aesthetic Clinic znajdującego się w centrum Gdańska. Instruktor K-esthetic. Jest Absolwentką z tytułem Magistra Politechniki Gdańskiej. Dzięki temu nabyła umiejętności zarządzania i prowadzenia firmą. Następnie swoją przygodę z medycyną estetyczna rozpoczęła w 2022 roku jako kosmetolog. Odbyła wiele kursów, szkoleń z dziedziny kosmetologii estetycznej, podnosząc swój poziom profesjonalizmu i uzyskując liczne dyplomy. Aktualnie prowadzi szkolenia z tego zakresu.

Firma zarejestrowana jako instytucja szkoleniowa (RIS).

Ciągle podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach na terenie kraju oraz poza jego granicami u najlepszych specjalistów w tej dziedzinie uzyskując pełne kompetencje w kierunku medycyny estetycznej aby moc być na bieżąco z nowymi trendami i dalej dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Największą pasją, specjalizacją i zamiłowaniem Dominiki są zabiegi Anti Age.

Preferuje stymulację niż wypełniacze które są drogą na skróty. Pasjonują ją długotrwałe przemiany i spektakularne osiąganie efektów. Jest zwolenniczką stymulatorów tkankowych jak i nici. Stale poszerza swoją wiedzę i dba o jak najwyższy standard oferowanych usług.

CERTYFIKATY

Na bieżąco uczestniczę w szkoleniach na terenie całego kraju oraz za jego granicami, szkoliłam się u najlepszych specjalistów w dziedzinie medycyny estetycznej.

DLACZEGO MY?

MIŁA ATMOSFERA

Staramy się aby Pacjent już od samego wejścia czuł się u nas komfortowo i bezpiecznie. Oprócz doskonale wykwalifikowanej kadry oraz rozwiązań technologicznych, dbamy o to aby wnętrze naszej kliniki było zawsze przyjazne oraz wygodne dla naszych Pacjentów.

DOŚWIADCZONA KADRA

Klinikę Aesthetic Clinic tworzy wyspecjalizowany zespół. Uczestniczymy w światowych jak i polskich kongresach w dziedzinie medycyny estetycznej. Szkolimy się pod okiem najlepszych ekspertów w kraju jak i za granica.

WYSOKA JAKOŚĆ

Od początku działalności Aesthetic Clinic przykładamy ogromną wagę, aby dysponować najnowszymi technologiami dostępnymi na świecie. Dokładamy wszelkiej staranności aby nasi Pacjenci mieli do dyspozycji szeroki wachlarz najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych oraz duży wybór zabiegów i terapii.

POZNAJ NASZE OPINIE

magdalena kisielewskamagdalena kisielewska
06:51 11 Sep 23
Bardzo polecam . Cudowna osoba , z cudownym podejściem . Doradzi ! Ogromna wiedza . Jestem bardzo zadowolona
Luiza GawlińskaLuiza Gawlińska
15:28 09 Sep 23
Bardzo profesjonalna z ogromną wiedza i poczuciem estetyki , zawsze na bierząco z nowościami, a dodatkowo przesympatyczna i piękna dziewczyna ❤️
Adrian BłaszczykAdrian Błaszczyk
09:35 09 Sep 23
Usta pierwsza klasa, wyglądają jak naturalne! Po zabiegu nawet Dominika mi ich zazdrości 🙂
Dawid KaczorowskiDawid Kaczorowski
05:54 13 Jun 23
Bardzo chciał bym podziękować pani Dominika za to że pomogła mi pozbyć się mojego podbródka skutecznie oraz za piękne usta jestem stałym pacjentem pani dominiki.Pani dominika to prawdziwa profesjonalistka pod czas kolsuntacji słucha uważnie i tlumaczy z czego wynika dany problem i przedstawia możliwości rozwiązania problemu.Sam zabieg przeprowadza w sterylnych warunkach i tlumaczy krok po kroku , z dużą dozą cierpliwością ponad to po zabiegu nie zostawia cię samego sobie i tak że opieką po zabiegu równie 10/10Serdecznie polecam tą panią
TERESA DĘBOWSKATERESA DĘBOWSKA
20:24 30 Oct 22
Dziękuję Dominiczko wizyta była udana proszę zarezerwować mi następną wizytę.
Aneta CywińskaAneta Cywińska
17:48 27 Oct 22
Klinika na 5+! Profesjonalne podejście do pacjenta. Pewna ręka. Nici jak i stymulator pod oczy dały efekt natychmiastowy. Napewno będę stała klientką! Serdecznie polecam!
js_loader